Skip Navigation LinksAnasayfa > Online Yayınlar > www.hurriyetemlak.com
Online Yayınlar
www.hurriyet.com.tr
www.hurriyetemlak.com
www.hurriyetoto.com
www.yenibiris.com
www.hurriyetaile.com
www.hurriyetkiyasla.com
www.tipeez.com

Emlak sektörünün lider ve uzman portalı hurriyetemlak.com; emlak ofislerini, inşaat firmalarını ve emlak arayanları internette bir araya getiriyor.Emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturan Hurriyetemlak.com; kesintisiz, yüksek kaliteli hizmeti, ayrıntılı ilanları ve güncel haberleri ile emlak sektörünün nabzını tutuyor. Yayına başladığı 2006’dan beri 5 milyona yakın ilanın yayınlandığı Hürriyet Emlak’ta, 2010 yılında 800.000’e yakın güncel ilan yer aldı.

Hürriyet Emlak’ta ayda yaklaşık 80.000.000’ a yakın sayfa görüntüleniyor, aylık toplam ziyaret sayısı 4 milyonu aşıyor. Aylık ziyaretçi sayısı ise 1,8 milyon’a yakındır. Site, 2010 yılında yaklaşık 840 milyon sayfa gösterimi gerçekleştirdi, Hürriyetemlak.com’un yıl boyu 47 milyona yakın ziyaretçisi oldu.

Hurriyetemlak.com zayfaziyaretçisi açısından emlak pazarının % 44 ’üne sahip olan Hürriyet Emlak’ın emlakçı, müteahhit ve inşaat firmasından oluşan 13.449 kurumsal müşterisi bulunuyor.

www.hurriyetemlak.com 
Basılı Yayınlar Özel Projeler Elektronik Hizmetler Favorilerime Ekle Yeniliklerden Haberdar Et Yasal Uyarılar
Online Yayınlar Araştırmalar Seri İlanlar Giriş Sayfam Yap İletişim Bilgileri Künye
Copyright © 2010 Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş., Hürriyet MediaKIT  hakkında bilgi için info@hurriyetmediakit.com