Skip Navigation LinksAnasayfa > Online Yayınlar > www.tipeez.com
Online Yayınlar
www.hurriyet.com.tr
www.hurriyetemlak.com
www.hurriyetoto.com
www.yenibiris.com
www.hurriyetaile.com
www.hurriyetkiyasla.com
www.tipeez.com

Tipeez.com gençlerin kendilerini yeniliklere açık ve kişiye özel bir sanal ortamda, yaratıcı ve güvenli bir şekilde ifade etmelerini teşvik eden öncü bir portaldır. Tipeez çocuk ve gençlere sosyal ilişkiler kurabilecekleri, dijital içerik ve etkileşimli araçların birleşiminden oluşan kapsamlı bir sanal ortam sunar.

Tipeez genç ve çocuklara kendi sanal eylemlerini kontrol edebilme imkanı tanır. Burada üyeler sanal alemde gezinebilir, sosyal aktivitelerden haberdar olabilir, arkadaşlarıyla sohbet edebilir, güncel haberleri okuyabilir, kendi web sitelerini yaratabilir, kişisel ajandalarını oluşturabilir, birbirinden eğlenceli oyunlar oynayabilir ve çok daha fazlasını yapma imkanı bulabilirler. Tipeez’in yenilikçi yaklaşımı genç ve çocuklara kendi sanal karakterlerini oluşturabilmeleri için yaratıcı ve bağımsız bir ortam sunar.

550.000’i aşkın üyesi olan www.tipeez.com’da İstanbul’dan Van’a kadar Türkiye’nin her şehrinden öğrencilerin buluştuğu platform bulunuyor. Sanal ortamda maksimum güvenlik sunan Tipeez, gençleri internet kullanımı konusunda bilinçlendirme görevini de üstleniyor.

Tipeez, genç ve çocukların ilgi ve meraklarına hitap edip onların “gerçek bir internet deneyimi” yaşamalarına olanak tanıyarak, kullanıcılarına gerçek bir web deneyimi yaşatır.

www.tipeez.com


 
Basılı Yayınlar Özel Projeler Elektronik Hizmetler Favorilerime Ekle Yeniliklerden Haberdar Et Yasal Uyarılar
Online Yayınlar Araştırmalar Seri İlanlar Giriş Sayfam Yap İletişim Bilgileri Künye
Copyright © 2010 Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş., Hürriyet MediaKIT  hakkında bilgi için info@hurriyetmediakit.com