Skip Navigation LinksAnasayfa > Özel Projeler > TikTag
Özel Projeler
TikTag
Yaratıcı Reklamlar

TikTag

Son nesil bir mobil barkot uygulaması olan Tiktag, okurların cep telefonunu kullanarak Hürriyet Gazetesi'nde gördüğü barkotların fotoğrafını çekerek, ardından o haber ile ilgili ekstra fotoğraf ve video içeriğine ulaşmasını sağlayan bir yeniliktir.

İnternete bağlanan, kamerası olan tüm yeni nesil telefonlarda kullanabilen uygulama, internet kullanıcılarına internet üzerinen haber takip ederken , daha fazla resim ve video seyretme imkanını sağlamaktadır.

Artık okurlar Hürriyet'i ellerine aldıklarında, sadece cep telefonlarıyla multimedya bir içeriğe kavuşmuyor, özellikle haberlerin videoları ve ekstra fotoğraflarını bilgisayar başına oturmadan izleyebilirken aynı zamanda habere yorum yapıp anketlere katılabiliyorlar.

Uygun cihaza sahip hürriyet okurları, 4526 sms servisine "Tiktag" yazıp mesaj atarak, gelen wap push link'ine tıklayıp, uygulama programını kolayca telefonlarına indirebilir, kolaylıkla bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilmektedirler. Kullanım sırasında okuyucularımız sadece kendi servis sağlayıcılarının internet bağlantı tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir. 
Basılı Yayınlar Özel Projeler Elektronik Hizmetler Favorilerime Ekle Yeniliklerden Haberdar Et Yasal Uyarılar
Online Yayınlar Araştırmalar Seri İlanlar Giriş Sayfam Yap İletişim Bilgileri Künye
Copyright © 2010 Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş., Hürriyet MediaKIT  hakkında bilgi için info@hurriyetmediakit.com